Speedy ve Checklas ile Montaj Hizmeti Anlaşması

Speedy ve Checklas ile Montaj Hizmeti Anlaşması

Lastikçim ekibi olarak araç sahiplerinin lastik değiştirme sürecini en pratik ve en güvenli hale getirmeye odaklı olarak sistemimizi ve işleyişimizi sürekli geliştirmekteyiz. Sürecin en önemli öğesi olan montaj aşamasında ise, diğer tüm firmalardan farklı bir yöntem izleyerek “Yetkili Montaj Noktaları” ve “Anlaşmalı Montaj Noktaları” olarak çözüm ortaklarımızı birbirinden ayırmaktayız.

2017 yılında montaj hizmeti talep eden müşterilerimizle yapılan memnuniyet anketleri ve geri bildirimler doğrultusunda lastik montaj noktalarımızı ikiye ayırmaktayız. 2018 yılı ile birlikte “Yetkili Montaj Noktası” anlaşmaları yapılarak, hizmet kalitesinin belirli standartları olması ve sürecin tüketici açısından daha da kolaylaşması sağlanmaktadır.

Lastikçim Yetkili Montaj Noktası Neresidir?

  • Speedy Otomobil Servisleri
  • Checklas Filo Merkezleri

İçerisinde, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde olan şubeler, yetkili montaj noktası olarak seçilmektedir. Bu süreçte hizmet noktasının profesyonelliği, ekipman kalitesi, müşterilerden gelen olumlu / olumsuz geri bildirimler ve kurumsallığı göz önünde bulundurulmaktadır.

Yetkili Montaj Noktası Ne Avantaj Sağlar?

  • Satın alınan lastikler tüketici adresine değil, montaj noktasına sevk edilerek, lastiklerin taşınması problemi ortadan kaldırılmaktadır.
  • Hizmet veren noktanın ekipman ve profesyonelliği garanti altındadır. Böylece montaj sürecinde jantlarınızın veya aracınızın hasar görmeyeceği, ürünlerinizi garanti dışı bırakacak hatalı bir uygulama yapılmayacağı garanti altına alınmaktadır.
  • Özellikle mevsim geçişlerinde yaşanan yoğunluk döneminde, birçok noktada aşırı talep nedeni ile randevu tarihleri ileri günlere verilmektedir. Ancak yetkili montaj noktalarında olabildiğince kısa vadede randevu verilmektedir.
  • Profesyonel firmalar ve deneyimli ekiplerden oluşan yetkili montaj noktalarında, randevular aksatılmamakta ve vakit kayıplarının önüne geçilmektedir.

Yetkili Montaj Firmalarımız Hakkında

Speedy Otomobil Servisleri: 1956 yılında ‘’Speedy Muffler King ‘’adıyla Kuzey Amerika ‘da hizmet vermeye başlayan ve günümüzde 17 ülkede 600’ün üzerinde hizmet noktası bulunan Speedy, 2003 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. Lastik montajının yanı sıra, Speedy tarafından sunulan kaliteli otomobil servisi hizmetlerinden de faydalanabilme ve servis / bakım ihtiyaçlarınız için vakit kaybının önüne geçilebilme olanağı sunmaktadır.

Checklas Filo Merkezi: Otomobil servis hizmetleri alanındaki tecrübeleri 1992 yılına dayanan ve bu deneyimleri filolar için lastik hizmetleri sunmak üzere 2016 yılında Checklas Otomotiv A.Ş. şirketi kurulmuştur. Checklas şubeleri lastiklerinizin montajı için deneyimli ekipleriyle hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar