Lastikcim.com Bu Yıl Yine “En Büyük 100 İnternet Şirketi” Listesinde

Lastikcim.com Bu Yıl Yine “En Büyük 100 İnternet Şirketi” Listesinde

Lastikcim.com, geçtiğimiz yıl 93. sıradan giriş yaptığı “Fast Company” dergisinin “En Büyük 100 İnternet Şirketi” listesine, 2022 yılı verileriyle tekrar girerek, bu sefer 78. sıraya yükseldi (Fast Company 2023 / Sayı: 19). Bizi tercih etmeye devam ederek “Aklın Yolu, Lastikcim.com” diyen tüm müşterilerimize ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Lastikcim 2 sene Üst Üste “En Büyük 100” Listesine Giren Tek Online Lastik Satış Platformu

Lastikcim.com, bir önceki yıl 2021 verileriyle “Türkiye’nin En Büyük 100 İnternet Şirketi” listesine giren ilk online lastik satış platformu olmuştu (Fast Company 2022 / Sayı: 13).
Bu sene ise sıralamasını 15 basamak yükselterek, 78. sıraya ulaştı.
Lastik sektörünün dijitalleşmesi için öncü bir şekilde çalışan ve “lastik uzmanı” olarak dijitalde devasa bir kaynak haline gelen Lastikcim.com, artık dev e-ticaret firmalarıyla kapışır hâlde.
Lastikcim.com olarak geleneksel bayilik sistemleriyle ile öne çıkan niş bir sektörde sadece internet üzerinden faaliyet göstererek bu başarıyı elde etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bize olan güven ve desteğinizden güç alarak Aklın Yolu’nda heyecanla çalışmaya devam ediyoruz!

Dünya Devi Markalar Lastikcim.com’u Tercih Ediyor

Goodyear, Hankook ve Castrol markalarının yetkili online satıcısı unvanlarını alan Lastikcim.com, sektörde markaların da tercih ettiği güvenilir bir partner.

Lastikcim, 2023 yılının başında Avrupa’da Goodyear yetkili online satıcı unvanını alan ilk marka oldu.

Linkedin

Fast Company “En Büyük 100 İnternet Şirketi Listesi”ne Girmek Ne Anlama Geliyor?

Fast Company, “En Büyük 100 İnternet Listesi” sıralamasını 3. kez yayınlıyor. Listede gelirlerinin tamamını internet üzerinden kazanan firmalar yer alıyor. Dergi, ilk kez 2 yıl önce Türkiye’de bir ilk olan listeyi paylaştığında büyük ilgi elde etti. Geçtiğimiz yıl listeye giriş çıtası 65-70 milyon TL iken bu yıl 100-125 milyon TL’ye yükseldi. Tamamıyla internet üzerinden iş yapan firmalar listesinde e-ticaret, SaaS, oyun, bulut gibi kategoriler bulunuyor. E-ticaret, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de listede en çok temsil edilen kategori. Fast Company Dergisi, Türkiye’nin ilk dönem e-ticaret girişimlerinin performansının düştüğünü ve bazılarının sıralamaya girmekten çok uzak olduğunu söylüyor. Bu platformların bir bölümü ise faaliyetlerini durdurdu ya da durdurmak üzere. Bununla birlikte oyun şirketlerinin yabancı para bazlı gelirlerinden dolayı performansını koruyabildiği de dergi tarafından belirtiliyor.

Yine Yeni Yeniden: Aklın Yolu Lastikcim.com

“Aklın Yolu Lastikcim.com, yeni yılda yeni kurumsal kimliği ve sloganı ile karşınızda!
Tüketicilere herhangi bir ürünü değil ihtiyaca uygun olanı sunan Lastikcim.com, yıllardır lastik uzmanı kimliği ile öne çıkıyor. Lastikcim.com, farklı markalara ait lastikleri ayrıntılı teknik açıklamaları ile sunması yönüyle de Türkiye’de ilk & sektörde önemli bir kaynak.

Ayrıca dilerseniz ihtiyacınıza en uygun ürünleri bulmak için müşteri deneyim merkezimizdeki uzman ekibimizden de destek alabilirsiniz. Bu sene yine, yeniden “Aklın Yolu Lastikcim.com” dediğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar