Lastikcim.com 3. Kez ‘’En Büyük 100 İnternet Şirketi’’ Listesinde!

lastikcim fastcompany en iyi 100 sirket listesinde blog Lastikcim.com 3. Kez ‘’En Büyük 100 İnternet Şirketi’’ Listesinde!

Lastik sektörünün güçlü ve rakabetçi oyuncusu Lastikcim.com, bu yıl beşincisi yayınlanan “Fast Company” dergisinin “En Büyük 100 İnternet Şirketi” listesine, 2023 yılı verileriyle üçüncü kez yeniden girdi! (Fast Company 2024 / Sayı: 25). Bizleri yine tercih ederek, bu yıl da “Aklın Yolu, Lastikcim.com” diyen tüm müşterilerimize ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.

Lastikcim.com: Üçüncü Defa “En Büyük 100” Listesinde Olan Tek Online Lastik Satış Platformu

Lastikcim.com, 2021 yılındaki verileriyle “Türkiye’nin En Büyük 100 İnternet Şirketi” listesine giren ilk online lastik satış platformu olmuştu. (Fast Company 2022 / Sayı: 13)

Ardından 2022 yılı verileriyle tekrardan listeye dahil olarak başarısını yeniden taçlandırmıştı. (Fast Company 2023 / Sayı: 19)

Lastik sektörünün dijitalleşmesi için öncü bir rol üstlenen ve “lastik uzmanı” olarak dijitalde devasa bir kaynak haline gelen Lastikcim.com, artık güçlü e-ticaret firmalarıyla kıyasıya rekabet ediyor.
Lastikcim.com olarak geleneksel bayilik sistemleriyle ile öne çıkan niş bir sektörde sadece internet üzerinden faaliyet göstererek bu başarıyı elde etmenin tarifsiz duygularını elbette yaşıyoruz. Böylelikle bize olan güven ve desteğinizden güç alıyor daha çok çalışmaya özen gösteriyoruz.

Dünya Devi Markalar Lastikcim.com’u Tercih Etmeye Devam Ediyor

Michelin, Goodyear, Pirelli, Hankook ve Castrol markalarının yetkili online satıcısı unvanlarını taşıyan Lastikcim.com, sektör tarihinde köklü geçmişe sahip markaların da tercih ettiği güvenilir bir partner.*


2023 yılının başında Avrupa’da Goodyear yetkili online satıcı unvanını alan ilk marka olan Lastikcim.com, Haziran 2023 itibarıyla Türkiye’de “Michelin Approved Website” (Michelin Onaylı Web Sitesi) unvanını alan ilk ve tek web sitesi oldu!*


Fast Company “En Büyük 100 İnternet Şirketi Listesi’’ Arasında Olmak

Fast Company, “En Büyük 100 İnternet Listesi” sıralamasını 5. kez e-ticaret sektörünü baz alarak yayınladı. Listede gelirlerinin tamamını internet üzerinden kazanan alanında söz sahibi firmalar yer alıyor. Dergi, ilk kez 4 yıl önce Türkiye’de bir ilk olan listeyi paylaştığında ilgileri üzerinde topladı. Geçtiğimiz yıl listeye giriş çıtası 100-125 milyon TL iken bu yıl 250-300 milyon TL’ye yükseldi. Tamamıyla internet üzerinden iş yapan firmalar listesinde e-ticaret, SaaS, oyun, bulut gibi kategorileryer alıyor. E-ticaret, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de listede en çok temsil edilen kategori.

Fast Company Dergisi, 2020 yılı içerisinde Dünya’yı etkisi altına alan pandeminin altını çizerek, internet şirketlerindeki büyümenin altını çizdi. Başta e-ticaret olmak üzere sektör içerisinde yüzde 100 ve üzeri büyümelerin gerçekleştiğini vurguladı. 2023 Yılında bu ivmenin bir nebze düşmeye başladığını belirten dergi, ilk 100 listesine giren şirketlerin performansının ise oldukça dikkat çekici olduğunu belirtti.

3. Kez Gelen Başarının Ardından: Aklın Yolu Lastikcim.com

Aklın Yolu Lastikcim.com,2023 yılında yeni kurumsal kimliği ile tüketicilerin karşısına çıktı. Müşterilerinin herhangi bir ürünü değil ihtiyaca uygun olanı ve doğru ürünleri pratik şekilde bulabilmelerini amaçlayan Lastikcim.com, farklı birçok markaya ait lastikleri ayrıntılı teknik açıklamaları ile sunması yönüyle de Türkiye’de ilk & sektörde önemli bir kaynak.

Tüm kullanıcılarımız ihtiyacına en uygun ürünleri bulabilmek için eş zamanlı olarak müşteri deneyim merkezimizdeki uzman ekibimizden destek alabilir, lastik alım süreciyle alakalı kafalarındaki soru işaretlerini de giderebilirler. 2023 Yılı içerisinde de yeniden “Aklın Yolu Lastikcim.com” dediğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar