Hankook Hız Senfonisi 2021 Klibi Yayınlandı

2021 Hankook Hız Senfonisi

Hankook, bu yıl ikinci kez video klip yapımcıları ile birlikte çalışarak “Hız Senfonisi 2021” klibini yayınladı. Bu videonun ilk versiyonu geçtiğimiz yıl oldukça popüler olan Hankook Sessizliğin Senfonisi 2020 idi. Yeni videonun merkezinde ise Hankook’un bu yıl sponsor olduğu ADAC Total 24 Saat Yarışları yer alıyor. Yarışlar, Yeşil Cehennem ismi ile bilinen en zorlu kısmın da yer aldığı Nürburgring Pisti’nde 3-6 Haziran tarihlerinde gerçekleşti.

Hankook Hız Senfonisi için Yarış Aracı Seslerinden Yararlanılıyor

Hız Senfonisi 2021 için yarışlarda öne çıkan Lamborghini Huracán GT3 EVO modelinin sesinden ilham alındı. Bu yıl yeni kurulmuş olan Hankook FFF Racing motorsporları takımı, bu araçla performans sergiledi. Dikkat çekici klipte 24 Saat Yarışları kapsamındaki pist görüntüleri yer alıyor. Böylece yarış araçlarının sesi ve sürüş heyecanı vurgulanıyor. Hankook, yeni video için ses mühendisleri ile birlikte çalışılarak motor, hızlanma ve vites geçişi seslerinden bir senfoni ortaya çıkarılmasını sağladı. Güney Koreli lastik devi, pandemiye rağmen motorsporu tutkunları ile ses deneyimini paylaşmak için böyle bir yol bulduğunu belirtti.

Klipte Motorsporları Tutkusu Vurgulanıyor

Hankook Avrupa başkanı Sanghoon Lee, ikinci senfoni projesi ile iyileşme ve umut mesajı vermenin hedeflendiğini belirtiyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan video, pandemi döneminde seyircisiz spor etkinliklerinde görülen sessizliğe odaklanıyordu. 2021 Hız Senfonisi ise bunun aksine hızlanma ve iyileşme temasını odağına alıyor. Hankook, motorsporları tutkusunu araçların sesi ve hız, güç, estetik tasarımları ile birlikte vurgulayarak coşku ve tutku hislerini paylaşmayı hedeflediğini söylüyor.

Hankook Senfoni Serisi Milyonlara Ulaşıyor

Güney Koreli lastik devi Hankook 2020 senfonisi ile dikkat çekici bir başarı elde etmişti. David Garrett ile birlikte UEFA Avrupa Ligi marşının yeni bir versiyonunu yayınlamıştı. Hankook’un 2020 videosu, 20 milyon izlenmeye ulaştı. Bu video, yeni futbol sezonu için yeni fotoğraflarla birlikte kısa süre önce güncellendi. Hankook, “Senfoni” serisini önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedefliyor.

Hankook Sessizliğin Senfonisi”nin yeni versiyonu ve “Hankook Hız Senfonisi” videolarına aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar