Değişken Hava Koşulları İçin Koşu Ayakkabılarının Tercihi Hankook Kinergy 4S2 Oldu

Değişken Hava Koşulları İçin Koşu Ayakkabılarının Tercihi Hankook Kinergy 4S2 Oldu

Güney Koreli ayakkabı markası ProSpecs, Hankook 4 mevsim lastik teknolojisinden yararlanarak ıslak ve karlı zeminler dâhil tüm koşullara uygun koşu ayakkabıları tasarladı. Ürünler, iki markanın iş birliğiyle geliştirildi. Yeni spor ayakkabıların dış tabanı, yıl boyu kullanım için geliştirilmiş Hankook Kinergy 4S2 lastiklerin sırt desenini temel alıyor. Markanın bu ürünü, 2020 Auto Bild ve 2021 Auto Express dört mevsim lastik testi galibi oldu. Aynı zamanda SUV versiyonu olan Hankook Kinergy 4S2 X de 2021 Auto Bild dört mevsim lastik testi birincisi.

Hankook Lastikleri Marka Laboratuvarı Başkan Yardımcısı Jimmy Kwon: “Tüketicilerin güvenliği için Hankook’un ikonik ürününün en iyi yol tutuş ve drenaj performansını ayakkabılara uygulamaktan heyecan duyuyoruz.”

Ayakkabılar Hankook Kinergy 4S2 Lastikler gibi Her Koşulda Kullanılabiliyor

Hankook ve ProSpecs tarafından Blade HK ve Airsky HK isimli iki spor ayakkabı modeli piyasaya sürülecek. İkincisi, Hankook’un turuncu marka logosuna sahip olacak. Ayakabılar, sınırlı sayıda; 6500 adet üretilecek. Üretici, ayakkabıların yağmurlu ve karlı havalar dâhil her koşulda yüksek “yol tutuşu” sunarak güvenlik sağladığını belirtiyor. Hankook Kinergy 4S2 lastiklerden ilham alınarak geliştirilen bu koşu ayakkabıları, dengeli ve güvenli bir şekilde koşu yapabilmeye imkân tanıyacak.

Hankook Kinergy 4S2 Desen Özellikleri Neler?

Hankook Kinergy 4S2, mükemmel kuru, ıslak ve karlı zemin performansı ile tüm hava koşullarına uygun bir lastik. Ürünün yanak bölgesinde zorlu kış koşulları için onay aldığını belirten 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) sembolü yer alıyor.

Hankook 4 mevsim lastik, geniş olukları ile su tahliyesini hızlandırarak ıslak zeminlerde çekiş gücünü yükseltiyor. V şeklindeki özel tasarım, tüm koşularda güvenli manevra kabiliyeti ve güçlü yol tutuşunu garantiliyor. Sırt blokları üzerindeki kılcallar karlı zeminlerde güvenliği arttırıyor.

Hankook Lastikleri Genç Kuşak ile İletişimi Önemsiyor

Hankook:”Bu iş birliği; markamızı, standart iletişim kanalları aracılığıyla ürünlerimizle ilgili bilgilere genellikle erişimi olmayan [1980 ve 2004 yılları arasında doğan] MZ nesline tanıtmamız için bir fırsat yaratıyor.”

Güney Koreli premium lastik üreticisi, gençlerle daha fazla iletişim kurmak için başka projeler de gerçekleştirdi. Örneğin; geçtiğimiz yıl geri dönüştürülmüş lastiklerden ayakkabılar üretmek için Yase markasıyla iş birliği yaptı. CrazyRacing KartRider çevrimiçi oyununa markanın logosunu taşıyan lastik şeklinde bir kart eklendi. Z kuşağıyla bir araya gelmek için kompleks bir kültürel alan Peaches D8NE’de ‘2021 Made in HANKOOK’ etkinliği düzenledi.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar