Yeni MG ZS EV Modeli Özellikleri ve Lastik Ölçüleri

Yeni MG ZS EV Modeli Özellikleri ve Lastik Ölçüleri

Markanın en çok satan modeli MG ZS EV, tamamen yenilendi. Akıllı ve aile dostu özellikleri ile öne çıkan %100 elektrikli SUV yeni tasarımı ile daha uzun menzil sağlıyor. Bunu işlevsellikten ödün vermeden sağlayan aracın iki ayrı batarya alternatifi bulunuyor. Üretici, yeni MG ZS EV elektrikli araç modelinin şehir içi sürüş ve hafta sonu gezileri için ideal olduğunun altını çiziyor.

Yeni MG ZS EV Performans Özellikleri

Yeni MG ZS EV, yüksek verimlilik seviyesine sahip elektromotor ve özel olarak ayarlanan sürüş modları ile geliyor. Üretici, aracın bu sayede “dinamik bir şehirli elektrikli SUV” olduğunun altını çiziyor.

MG ZS EV İç Tasarım

Menzil ve performans özelliklerinin yanı sıra yeni MG ZS EV güvenlik özellikleri ile de öne çıkıyor. Sağlam gövde yapısına sahip MG elektrikli SUV, markanın MG Pilot ve diğer ek güvenlik destek sistemlerine de sahip. Güvenlik öncelik alınarak geliştirilen araç hem aktif hem pasif güvenlik sistemlerine sahip.

Yeni MG ZS EV Menzili Ne Kadar?

“Her yere ulaşmanın yeni yolu” sloganı ile sunulan yeni MG ZS EV, 440 km WLTP menziline sahip. Aynı zamanda hızlı şarj özelliği ile yalnızca 40 dk içinde %80’e dek batarya şarj edilebiliyor. Yenileme ile daha hızlı şarj edilebilen elektrikli SUV, 92 Kw’A ulaşan hızlı şarj gücü ile sunuluyor. Daha büyük bir bataryaya sahip olan araç, 3 fazlı 11Kw AC ile gece şarj edilerek güne tam dolu batarya ve menzil ile başlamaya imkân tanıyor.

Yeni MG ZS EV Lastik Ebatları

MG ZS EV, popüler 215/55R17 lastik ebadına sahip.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar