Michelin Online Satıcı

Sezonun Yeni Petlas Kış Lastiği Serisi Snowmaster 2 Duyuruldu

petlas guvenli surus icin yeni kis lastikleri serisini tanitti 2 Sezonun Yeni Petlas Kış Lastiği Serisi Snowmaster 2 Duyuruldu


Petlas kış lastiği segmentinde de Türkiye koşullarında güvenli sürüş sağlayan ürünler için geliştirme yapmaya devam ediyor. Yerli lastik sektörünün Ar-Ge liderlerinden biri olan marka, 2023 sezonu için iki yeni Petlas kışlık lastik deseni sunuyor. AKO Grup bünyesinde faaliyet gösteren firma, zorlu kış koşullarında güvenli seyahat için tasarladığı yeni Petlas Snowmaster serisi lastikleri 5-7 Eylül tarihlerinde düzenlediği bayi lansmanıyla iş ortaklarına tanıttı. Lansman etkinliğine katılanlar, yeni ürün ve yatırımların sergilendiği sunumların yanı sıra üretim tesislerini ve Türkiye’nin ilk ve tek lastik test pistini gezdi. Aynı zamanda yeni nesil Petlas kış lastiği performans özelliklerini deneyimleme fırsatı buldular.

2023’te Tanıtılan En Yeni Petlas Kış Lastikleri Hangileri?

Güvenlik ve konfor odaklı geliştirilen yeni Petlas kış lastikleri, bu anlamda iyileştirilmiş ve optimize edilmiş performans sunuyor. Yeni tanıtılan ürünler Petlas Snowmaster 2 ve Petlas Snowmaster 2 Sport, markanın sevilen kış lastiği serisinin en yeni üyeleri. Ülkemizde lastik inovasyonunda öncü konumda olan %100 yerli lastik üreticisi, yeni Petlas kışlık lastikler ile zorlu kış koşullarında yüksek performans sunmayı amaçlıyor. Tanıtılan yeni lastiklerin özellikleri, ürünlerin kış yolculuklarında güven arayan sürücüler için ideal seçim hâline geleceğinin sinyallerini veriyor.

Yeni Petlas Snowmaster Nasıl Yenilikler Sunuyor?

Petlas Snowmaster 2 kış lastiği: Yapılan açıklamaya göre, kış koşullarında en iyi sürüş deneyimini sunmayı hedefleyen Petlas Snowmaster 2, kısa fren mesafesi ve karlı yüzeylerde artırılmış çekiş gücü ile öne çıkıyor. Yeni Petlas kış lastiği, kılcal kanalları ve V şeklindeki yönlü blok yapısı ile üstün kış sürüş performansı sağlıyor. 7 derece altı sıcaklıklarda; karlı koşulların yanında hem kuru hem ıslak asfaltta güvenli performans sergiliyor. Ayrıca, azaltılmış gürültü seviyeleri ve optimize edilmiş sırt profili ile kullanıcısına konforlu bir kış sürüş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Petlas Snowmaster 2 Sport kış lastiği: Petlas kış lastiği koleksiyonunun bir parçası olan Snowmaster 2 Sport, yüksek performanslı kış lastiği segmentinde yeni bir standart belirliyor. Karlı zemin üzerinde gösterdiği kısa fren mesafesi performansı ile öne çıkıyor. 17 İnç ve daha büyük jantlara sahip binek otomobil grupları ve SUV / 4×4 araçlar için beklenen yol tutuş özelliğini sunuyor. Sahip olduğu yeni geliştirilmiş asimetrik sırt deseni ve lastik omzunun güçlendirilmiş blok yapısıyla, virajlarda ve çeşitli yol koşullarında optimum performans sağlıyor.

‘’Amacımız Kullanıcılara Konforlu Bir Sürüş Deneyimi Yaşatmak’’

Petlas Pazarlama Müdürü Esra Ertuğrul Boran, yeni lastiklerinde sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmak için gereken her şeyi bir araya getirdiklerini belirtti. Boran, “Petlas olarak zorlu kış koşullarında güvenli ve konforlu seyahat için Petlas Snowmaster 2 ve Petlas Snowmaster 2 Sport lastiklerimizi kullanıcılarla buluşturduk. Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda en son teknoloji ile üretilen yeni lastiklerimiz, çok soğuk havalarda bile esnekliğini korurken güvenli ve uzun ömürlü bir sürüş deneyimi sağlıyor. Sürücülerimizin daha iyiye ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir