Renault Twizy Elektrikli Araç Özellikleri ve Lastik Ölçüleri

Renault Twizy Elektrikli Araç Özellikleri ve Lastik Ölçüleri

İki kişilik elektrikli araç Renault Twizy, %100 elektrikli yapısı, şarj ve park edilmesinin kolay olması ile öne çıkıyor. Ayrıca marka, sıfır emisyona sahip bu aracı anahtar teslim teklif ile sunuyor.

Renault Twizy E-Tech Almak Avantajlı mı?

Şehir içi kullanım için tasarlanan Renault Twizy E-Tech, elektrikli ulaşımı yeniden tanımlama iddiasıyla sunuluyor. Renault 2 kişilik elektrikli araç modelinin avantajları arasında ise şunlar yer alıyor:

  • %100 elektrikli kullanım
  • Sıfır motor gürültüsü ve sıfır emisyon
  • Vites değiştirmeden sürüş
  • Hızlı ve kolay şarj

Renault Twizy Menzil ve Şarj Özellikleri

Renault Twizy E-Tech, kolayca herhangi bir ev tipi prize dahi bağlanarak kolayca şarj edilebilmektedir. Ayrı bir tesisata gerek duymadan şarjı 3 saat 30 dakikada tam olarak dolmaktadır. Yeni Renault iki kişilik elektrikli otomobil, aynı zamanda şarj durumunu yol bilgisayarından takip etmeye imkân tanımaktadır.

Renault Twizy Menzili Enerji Kazanım Sistemi ile Nasıl Artıyor?

Renault Twizy E-Tech aracın otomatik vites kutusu, enerji geri kazanım sistemi ile çalışmaktadır. Böylece fren yapıldığında veya araç gaz pedalından çekildiğinde sürüş menzili artmaktadır.

Aynı zamanda Renault iki kişilik elektrikli otomobil, “Ekonometre” sistemi ile enerji tüketim durumu kontrol edilebilmektedir. Renault Twizy menzili, böylece anlık olarak görülebilmekte ve sürücüler için gönül rahatlığı sağlanmaktadır.

Mini Elektrikli Renault Twizy Lastik Ölçüleri

Elektrikli Renault Twizy araçlar, önde 125/80R13, arkada 145/80R13 ebattaki lastiklere sahiptir.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar