Michelin Online Satıcı

Goodyear Eagle Sport 2 Ailesi UHP ve SUV Serileri ile Güçlendirildi!

goodyear eagle sport 2 ailesi uhp ve suv serileri ile guclendirildi Goodyear Eagle Sport 2 Ailesi UHP ve SUV Serileri ile Güçlendirildi!

Goodyear lastikleri, üstün performans ve dayanıklılık sunan Eagle Sport 2 ailesini UHP ve SUV yaz lastikleri ile genişleterek kullanıcılara sunmaya başladı. Yenilikçi teknolojiler ve benzersiz performansıyla bilinen bu serinin iki yeni üyesi, Goodyear Eagle Sport 2 UHP ve Goodyear Eagle Sport 2 SUV yaz lastikleri, sürücülere daha fazla güven ve keyifli sürüş deneyimi sağlamayı hedefliyor.

Goodyear Eagle Sport 2 UHP Yaz Lastiği Nasıl Performans Sunuyor?

Goodyear lastiklerinin sunduğu son teknoloji ile üretilen Eagle Sport 2 UHP yaz lastikleri, güçlendirilmiş sırt hamuru sayesinde uzun ömürlü performans sunuyor. Islak ve kuru zeminde üstün yol tutuş ve frenleme performansıyla öne çıkan bu lastik, sürücülere her koşulda güvenli bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Farklı ebatlarda sunulan geniş ürün yelpazesi, Goodyear’ın çeşitli araç parkındaki sürücülere özel çözümler sunma hedefine katkı sağlıyor.


Goodyear Eagle Sport 2 SUV Yaz Lastiği Serisinin Özellikleri Nedir?

SUV segmentine özel olarak geliştirilen Eagle Sport 2 SUV, dayanıklılık ve performansı bir araya getirerek uzun ömürlü yüksek performanslı sürüş deneyimi sunuyor. Silika katkılı sırt hamuru, ıslak zeminde üstün frenleme performansı ve yol tutuşunu artırarak sürücülere güven veriyor. Özel lastik deseni ise kuru zeminde üstün performans sağlarken aynı zamanda konforlu bir sürüş sunuyor.


Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Ertan San’ın Değerlendirmeleri

Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Ertan San, genişletilmiş ürün gamının sürücülere olağanüstü bir sürüş deneyimi sunacağını belirterek, “Goodyear Eagle Sport lastik ailemizin, Goodyear’ın bilinen ödüllü performansını daha fazla sürücüye sunacak olmasından gurur duyuyoruz. Sürücüler düşünülerek tasarlanan Eagle Sport 2 UHP ve Eagle Sport 2 SUV, onların konfor, performans ve yakıt verimliliği taleplerini karşılamayı amaçlıyor.” ifadelerini kullandı.

Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla Neler Söyledi?

Goodyear Türkiye Genel Müdürü Marwa Khairalla, şirketin 125 yılı aşkın lastik inovasyonunu yansıtan Goodyear Eagle Sport 2 UHP yaz lastikleri ve Eagle Sport 2 SUV serisinin, gelişen araç parkı ve tüketici beklentileriyle uyumlu olduğunu belirterek, “Bu ürünler, Goodyear’ın üstün sürüş deneyimleri sunma taahhüdünün bir devamıdır.” dedi.

Eagle Sport 2 Ailesinin Yeni Üyeleri Hakkında Lastikcim.com Ne Diyor?

Goodyear, köklü geçmişinin de getirdiği profesyonelliği devam ettirerek sürücülere mevsim koşullarına uygun çözümlerle güvenli ve keyifli bir sürüş sunmaya devam ediyor. Eagle Sport ailesine katılan, Goodyear Eagle Sport 2 UHP ve SUV yaz lastiği serileriyle de performanslı sürüş deneyimini sunacağı konusunda firma kendine güveniyor. Bu durumda elbette bizler de Türkiye pazarına bu sene giriş yapan lastiklerin, yaz sezonu içerisinde sürücülerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alacağının sinyallerini alıyoruz.

Hem lastik ömrü hem de sorunsuz yolculuk için yazın yaz lastiği kullanmanız gerektiğini hatırlatarak, keyifli sürüşler diliyoruz. 🚗

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir