Bridgestone’dan Yeni Lastikler: Turanza All Season 6 ve Dueler All-Terrain A/T002

Bridgestone Dort Mevsim ve Arazi Lastikleri Blog Bridgestone’dan Yeni Lastikler: Turanza All Season 6 ve Dueler All-Terrain A/T002

Bridgestone, dört mevsim lastik ve arazi lastiği seçenekleriyle sürücüler için her türlü ihtiyaç ve beklentiye uygun lastik çözümlerini sunmayı sürdürüyor. Ülkemizde Brisa bünyesinde faaliyet gösteren Bridgestone lastikleri, yeni serileri olan; Turanza All Season 6 dört mevsim lastiği ve Dueler All-Terrain A/T002 arazi lastiği seçeneklerini piyasaya çıkardı. Yeni seriler, dört mevsim performans, elektrikli araçlar için uyumluluk, tüm arazi şartlarına uyum, yüksek kilometre performansı, yakıt/enerji tasarrufu gibi birçok avantajı kullanıcılarına bir arada sunuyor. Yazımızın devamında, bu lastiklerin özelliklerini ve Turanza All Season, Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 lastiklerinin ayrı ayrı hangi özellikleri barındırdığını sizlere aktaracağız.

Bridgestone Turanza All Season 6 Dort Mevsim Lastik Ozellikleri 6 Bridgestone’dan Yeni Lastikler: Turanza All Season 6 ve Dueler All-Terrain A/T002

Turanza All Season 6: Dört Mevsim Lastiği Performansı Nasıl?

Turanza All Season 6 dört mevsim lastiği, yılın her mevsiminde, kuru, ıslak ve karlı yollarda, konforlu, güvenli ve kontrolü yüksek bir sürüş deneyimi sunan, premium segmentteki otomobil ve SUV sürücüleri için geliştirilen bir lastiktir. Turanza All Season 6 dört mevsim lastik, ıslak zeminde viraj alma ve uzun yolda seyir halinde kararlılık konusunda sınıfının en iyisi olup, önceki nesline göre %22 daha fazla kilometre performansı ve %4 daha fazla yakıt/enerji verimliliği sağlıyor.


Dört Mevsim Lastiği Turanza All Season 6 ve Teknolojik Özellikleri

Turanza All Season 6 dört mevsim lastiği, sürdürülebilir bir gelecek için katkıda bulunan Enliten teknolojisi ile üretilen ilk Bridgestone lastiğidir. Enliten teknolojisi, lastik ağırlığını ve yuvarlanma direncini azaltarak, yakıt tüketimini ve karbon salınımını düşürürken, lastik ömrünü de artırıyor.

Bridgestone Turanza All Season 6, aynı zamanda elektrikli araçlar için de uygun bir lastiktir. Elektrikli araçlara özel olarak tasarlanan lastik omuz blokları, lastik sesini minimuma indirerek seyahat sırasında sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002: Tüm Arazi Şartlarına Uyumlu Lastik

Bridgestone Dueler All Terrain AT Lastik Ozellikleri 1 Bridgestone’dan Yeni Lastikler: Turanza All Season 6 ve Dueler All-Terrain A/T002

Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002, macera arayan sürücüler için tasarlanmış, tüm arazi şartlarında mükemmel performans gösteren bir lastiktir. Dueler All-Terrain A/T002, çakıllı, toprak ve asfalt yollarda, kusursuz kavrama, frenleme, viraj alma ve yol tutuşu sağlayarak, sürücülere zorlu arazi yollarını rahatlıkla keşfetme imkânı ve güveni veriyor.

Dueler All-Terrain A/T002 arazi lastiği, ayrıca lastik omuz bloklarındaki taş itici özelliği ve geliştirilmiş kanal yapısı sayesinde, lastik içine giren taşların kolayca dışarı atılmasını sağlayarak, lastik ömrünü uzatıyor.


Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar