Michelin Online Satıcı

Kampanyalı Motosiklet Lastikleri

Kampanyalı Motosiklet Lastikleri

Motosiklet Lastikleri Lastikçim’de

2011 yılından bu yana avantajlı lastik fiyatları ile hizmet veren Lastikçim, gelen talepler doğrultusunda motosiklet lastikleri kategorisinde de sizleri en doğru ürüne, en hızlı şekilde ulaştırıyor. Ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan motosikletler için, motosiklet lastiği satışı yapılan işletmelerin sayısı oldukça düşüktür. Bu nedenle birçok motosiklet sürücüsü, lastik ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmaktadır.

İndirimli Motosiklet Lastikleri Avantajlarını Kaçırmayın!

Lastik sektörünün dinamiklerini yakından takip eden Lastikçim, gelişmiş lastik arama motoru ile aradığınız motosiklet lastikleri listelemekte ve indirimli fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Lastikçim motosiklet lastiği kategorisinde sunulmakta olan indirimli motosiklet lastikleri yetkili distribütörlerden tedarik edilmekte ve üretici firmaların 24 aylık garanti standardı ile sunulmaktadır. Otomobil lastiklerinde stoklardan sevkiyat yapılmakta iken, motosiklet lastiklerinde sevkiyatlar distribütörlerimizin antrepolarından yapılmaktadır.

Motosiklet lastiği fiyatları konusunda ise Michelin, Pirelli ve Metzeler markalarına ait ürünler sitemizde satışa sunulmakta iken, distribütörler tarafından yapılan özel kampanyalar da, ziyaretçilerimize yansıtılmaktadır. Satın alınan lastikler ücretsiz kargo avantajı ve indirimli motosiklet lastiği fiyatları ile tüm Türkiye’de adresinize teslim edilmektedir.

Motosiklet Lastiği Kampanyaları

Özellikle Michelin motosiklet lastikleri ve Pirelli motosiklet lastikleri için sunulan indirimli fiyatların yanı sıra, dönem dönem distribütörler tarafından sunulan kampanyalar yapılmaktadır. Lastikçim’de dönemsel distribütör kampanyaları dışında da motosiklet lastiği kampanyaları sunulmaktadır. Ucuz scooter lastikleri gibi yoğun ilgi görmekte olan ürünlerin yanı sıra, BMW motosiklet lastikleri gibi spesifik ürünler ve racing motosiklet lastikleri de dahil olmak üzere ATV ve Cross motosiklet lastikleri kategorilerinde ön ve arka lastikler sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir