Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Dört Mevsim Lastik 3. Yılında da Test Şampiyonluğunu Elden Bırakmadı

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Dört Mevsim Lastik 3. Yılında da Test Şampiyonluğunu Elden Bırakmadı

Goodyear’ın amiral gemisi dört mevsim lastiği Vector 4Seasons Gen-3, satışa sunulduğu yıldan bu yana her sene test şampiyonluğu elde ediyor. 2022’de de iki ayrı testte galibiyet alan Goodyear 4 mevsim lastik, böylece ardarda 3 yıl dört mevsim test şampiyonu olmayı başardı. Prestijli otomobil dergileri AutoBild & Gute Fahrt’ın testlerinde birinci olan Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, aynı zamanda “TyreReviews” tarafından “Kesinlikle Tavsiye Edilir” olarak değerlendirildi.

AutoBild Test Şampiyonu Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 “Örnek Ürün” Seçildi

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, dünyanın en çok okunan dergilerinden biri olan Alman AutoBild’in Dört Mevsim Lastik Testi birincisi oldu. Aynı zamanda dergi tarafından “Örnek Ürün” & “Yeşil Lastik” ödüllerine de layık görüldü. Çünkü Goodyear 4 mevsim lastik, sadece performansı ile değil, verimlilik ve sürdürülebilirlik özellikleri ile de yüksek puanlar elde etti. Test aracı olarak Volkswagen Polo’nun tercih edildiği testte 15 ayrı markaya ait 195/55R16 dört mevsim lastikler değerlendirildi.

goodyear vector4seasgen3 gr ab392022 en Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Dört Mevsim Lastik 3. Yılında da Test Şampiyonluğunu Elden Bırakmadı

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Kuru, Islak & Karlı Zeminde AutoBild’den Onay Aldı

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 test kapsamında kuru zemin manevra kabiliyeti kategorisinde de birincilik elde etti. Aynı zamanda ıslak, kuru ve karlı zemin koşullarının tamamında yüksek çekiş gücü, fren performansı ve manevra kabiliyeti ile güçlü performans sergiledi. AutoBild, Goodyear 4 mevsim lastik deseninin ıslak zemin testlerinin hepsinde etkileyici performans sergilediğini vurguladı.

goodyear vector4seasgen3 ts ab392022 en Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Dört Mevsim Lastik 3. Yılında da Test Şampiyonluğunu Elden Bırakmadı

2022 Yeşil Lastik Ödülü: “Goodyear 4 Mevsim Lastiği Performans & Verimliliği Bir Araya Getiriyor”

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, AutoBild Dergisi’nin performans testini kazanmakla kalmadı. Aynı zamanda olağanüstü kilometre performansı, düşük aşınma oranı ve rakiplerine oranla sessiz sürüş deneyimi sundu. Goodyear 4 mevsim lastik hem çeşitli koşullarda etkili performans gösteren hem de yüksek verimliliğe sahip bir lastik olarak öne çıktı. Auto Bild, Goodyear’ın “sürüş dinamikleri açısından yüksek performans ile çevre dostu özelliklerin bir arada olabileceğini kanıtlayan” bir marka olduğunun altını çizdi.

Goodyear EMEA Bölgesi Teknoloji Direktörü Laurent Colantonio: “Auto Bild lastik testinde böylesine kapsamlı bir galibiyet aldığımız için çok mutluyuz. Avrupa’da üretilen Goodyear Vector 4Seasons Gen-3’ü tasarlarken, sürücüler için sürdürülebilir ve konforlu olmanın yanı sıra çok çeşitli koşullarda üstün performans gösterecek bir lastik istedik. Gerçek yol testlerinde Goodyear dört mevsim lastik desenimizin üst üste üçüncü yıl zirveye çıkmasından ve Auto Bild’in ilk ‘Yeşil Lastik Ödülü’nü kazanmasından memnunuz.”

Gute Fahrt Testi’nde Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Kış Performansı Göz Doldurdu

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, Gute Fahrt Dergisi’nin 2022 Dört Mevsim Lastiği Testi’nde de şampiyonluk elde etti. Goodyear dört mevsim lastiği, rakip lastiklerden biri ile ortak birinciliği paylaştı. Goodyear 4 mevsim lastik, testte uzmanları özellikle kış performansı kategorisinde etkiledi. GuteFarth uzmanları, “Karda Goodyear Vector ile kimse boy ölçüşemez.” yorumunda bulundu. Aynı zamanda; Goodyear dört mevsim lastiği kuru ve ıslak zemin performansı ile de onay aldı

gute fahrt test vector4seasonsgen3suv 235 55r18 sehr gut de 1 Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Dört Mevsim Lastik 3. Yılında da Test Şampiyonluğunu Elden Bırakmadı

2022 Gute Fahrt 4 Mevsim Lastik Testi kapsamında yedi ayrı markaya ait 235/55R18 4 mevsim lastikler Volkswagen Tiguan test aracı kullanılarak değerlendirildi. Gute Fahrt testinde Vector 4Seasons Gen-3, kış testi kriterlerinde “Karın taçsız kralı” seçildi ve “Çok İyi +” derecesini aldı. Aynı zamanda, kış testlerinin tüm kategorilerinde de birincilik elde etti. Kuru ve ıslak zemin performansı kategorilerinde “İyi+” puanı alan Goodyear, suda kızaklamaya karşı direnci için ayrıca “Çok İyi” olarak değerlendirildi. Goodyear dört mevsim lastiği; ıslak ve kuru zemindeki manevra kabiliyeti, fren, konfor ve yuvarlanma direnci değerleri de övgüyle karşılandı.

4 Mevsim Lastik Test Şampiyonluğu Rekoru Goodyear’da

Goodyear EMEA Bölgesi Teknoloji Direktörü Laurent Colantonio: “Goodyear Vector 4Seasons Gen-3’ün en son test başarısı olarak Gute Fahrt’ın bu ortak test galibiyetini almaktan memnuniyet duyuyoruz. Goodyear, tüm yıl boyunca sürücülerin taleplerini karşılayan bir ürün sunmak için teknolojimizin tutarlı bir şekilde geliştirilmesi ve iyileştirilmesi sayesinde diğer tüm üreticilerden daha fazla dört mevsim test galibiyetine sahip. (1)

Dört Mevsim Lastiklerin Mucidi Goodyear Çıtayı Yükseltmeye Devam Ediyor 

Goodyear: “1985 yılında dört mevsim lastiğini icat ettiğinden beri Goodyear, Vector serisini düzenli olarak iyileştirip güncelleyerek güneşte, yağmurda ve karda performans gösteren bir lastik tarifini mükemmelleştirdi. En son sürüm olan Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, tipik olarak kış lastiklerinde kullanılan Üç Tepeli Dağ Kar Tanesi (3PMSF) yönetmeliklerini karşılarken mükemmel kuru zemin performansı ve düşük yuvarlanma direnci sağlayan gerçek bir dört mevsim lastiğidir. Sonuç, tüm yıl boyunca performans gösteren ve sürücülere her koşulda talep ettikleri güvenilir ve öngörülebilir performansı veren bir lastiktir.”

(1) Önde gelen ve bağımsız Avrupa lastik dergilerinden 19’u tarafından yürütülen, Ocak 2013’ten Ağustos 2022’ye kadar dergilerdeki 59 değerlendirmeye dayanmaktadır.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar