Araç Sahiplerini Sevindirecek İşbirliği: arabam.com & lastikcim.com ile Yeni Bir Dönem Başlıyor!

lastikcim com arabamcom isbirligi Araç Sahiplerini Sevindirecek İşbirliği: arabam.com & lastikcim.com ile Yeni Bir Dönem Başlıyor!

lastikcim.com olarak heyecan verici bir duyuruyla karşınızdayız!

Alışveriş deneyiminizi farklı bir noktaya taşımak için yepyeni bir adım attık ve arabam.com ile yaptığımız iş birliğini bir adım öteye taşıdık. Artık arabam.com mobil uygulamasında “Garaj” sekmesi üzerinden lastikcim.com güvencesiyle lastik alışverişi gerçekleştirebilirsiniz!

Bu sayede alışverişinizi mobil uygulama üzerinden hızla tamamlarken ücretsiz kargo ve 81 ilde montaj hizmeti gibi lastikcim.com avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik sipariş süreçlerini tamamıyla arabam.com mobil uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

lastikcim.com olarak arabam garaj’ın ilk e-ticaret girişimi olan “Lastik” kategorisi  için iş ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İş ortaklarımızla müşterilerimizin taleplerine daha iyi yanıt vermek, daha avantajlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İleriye dönük işbirliklerimiz ve kampanyalarımızla müşterilerimize daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz.

lastikcim.com uzmanlığı ve arabam garaj’ın kullanım konforu ile daha keyifli bir alışveriş için arabam.com mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

arabam.com Mobil Uygulaması Üzerinden Nasıl Lastik Alınır?

  1. arabam.com mobil uygulamasını indirin.
  2. Uygulamada “Garaj” sekmesine gidin.
  3. “Aracım” sekmesi ile aracınızın marka, model, yıl ve kilometre bilgisini arabam garaj’a ekleyin. 
  4. Sonrasında aracınızın standart ölçülerini direkt olarak görebilir, dilerseniz  lastik ölçüsü ile de arama gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Lastiğinizi seçip ücretsiz kargo avantajıyla sepete ekledikten sonra dilerseniz montaj hizmeti de satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

lastikcim.com Alışverişini arabam garaj’dan Yapmanın Avantajı Nedir?

  • lastikcim.com alışverişinizi mobil uygulama konforunda gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garajda kayıtlı aracınıza uygun lastikleri direkt olarak görebilirsiniz.
  • lastikcim.com uzmanlığı ile gelişmiş filtreler ve onlarca marka seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
  • 81 ildeki yetkili montaj noktalarımızdan hizmet almaya ve ücretsiz kargodan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

arabam.com ve arabam garaj Hakkında

Türkiye’nin otomobil piyasasında lider online pazar yeri olan arabam.com; yenilikçi ve güvenilir bir teknoloji platformu olarak öne çıkmaktadır. Müşteri deneyimini sürekli iyileştirme hedefiyle çalışan arabam.com ekibi, her ay yeni fonksiyonlarla kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

arabam garaj, arabam.com mobil uygulamasının bir parçası olarak hizmet sunmaktadır. “Aracın için her şey!” mottosuna sahip arabam garaj, araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır. Kullanıcılara araçlarının güncel piyasa fiyatlarını takip etme imkânı sağlarken aynı zamanda periyodik bakım ve yol yardım hizmetlerini sunmaktadır. arabam garaj hizmeti; servis bakımı, oto kuaför, yakıt, sigorta, kasko gibi çok sayıda hizmetten aynı platform üzerinden yararlanma imkânı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

Benzer Yazılar